Kontakt

tuti.sk
tel.: 0944 600 720
e-mail: tuti@tuti.sk
skype: tuti.sk
Píšte, volajte kedykoľvek, ak môžem odpoviem hneď

Novinky

arr3Získali sme ocenenie NAJservis pre zákazníka a So srdcom pre deti!S hrdosťou vám oznamujeme, že sme dňa 11.4.2013 získali ocenenia "NAJ servis pre zákazníka" a... arr3!!!ČESKÍ ZÁKAZNÍCI POZOR!!!Od 6.5.2013 spolupracujeme so službou spoločnosti www.ulozenka.cz a poskytujeme českým zákazníkom... arr3Zástera na dojčenieDojčenie na verejnosti? Žiadny problém! Nemíňajte peniaze na kúpu drahých tričiek, šiat a iné...

Anketa

Akú max. cenu ste ochotní dať za detské body, ktoré sa vám tu páči?

kľudne aj 12 Eur ak sa mi páči kľudne aj 12 Eur ak sa mi páči 36% 9-10 Eur 9-10 Eur 20% 7-8 Eur 7-8 Eur 20% 6 Eur a menej 6 Eur a menej 24%

Elegantné zástery na dojčenie

Dojčenie na verejnosti

Tehotné mamičky - toto je druhá najdôležitejšia potreba pre dojčenie hneď po prsníku! Ja sama som ju maximálne využila nonstop!

Zástera na dojčenie je jedna skvelá vec pre mamičky, ktorým je nepríjemné dojčiť na verejnosti svoje dieťa, pohľady ľudí ich jednoducho znepokojujú a mnohokrát to vyrušuje aj samotné dieťa. Nie vždy sa dá nájsť kútik súkromia a preto vám pomôže táto zástera na dojčenie.
Jednoducho si ju prehodíte cez hlavu a dieťaťko je pod ňou skryté. Aby ste dobre videli na dieťa, v hornej časti je umiestnená výstuž, ktorá slúži ako akési okienko pre kontrolu.
Priamo na zástere je vrecko, do ktorého jednoducho zásteru zbalíte keď skončíte s dojčením.

Kolekcia elegantných záster je v neutrálnych, jemných farbách...

Usporiadať podľa 
Výrobca