Kontakt

tuti.sk
tel.: 0944 600 720
e-mail: tuti@tuti.sk
skype: tuti.sk
Píšte, volajte kedykoľvek, ak môžem odpoviem hneď

Novinky

arr3Získali sme ocenenie NAJservis pre zákazníka a So srdcom pre deti!S hrdosťou vám oznamujeme, že sme dňa 11.4.2013 získali ocenenia "NAJ servis pre zákazníka" a... arr3!!!ČESKÍ ZÁKAZNÍCI POZOR!!!Od 6.5.2013 spolupracujeme so službou spoločnosti www.ulozenka.cz a poskytujeme českým zákazníkom... arr3Zástera na dojčenieDojčenie na verejnosti? Žiadny problém! Nemíňajte peniaze na kúpu drahých tričiek, šiat a iné...

Anketa

Akú max. cenu ste ochotní dať za detské body, ktoré sa vám tu páči?

kľudne aj 12 Eur ak sa mi páči kľudne aj 12 Eur ak sa mi páči 36% 9-10 Eur 9-10 Eur 20% 7-8 Eur 7-8 Eur 20% 6 Eur a menej 6 Eur a menej 24%

!!!ČESKÍ ZÁKAZNÍCI POZOR!!!

Od 6.5.2013 spolupracujeme so službou spoločnosti www.ulozenka.cz a poskytujeme českým zákazníkom možnosť prevzatia tovaru v niekoľkých výdajných miestach v Českej republike.

Služba - poštovné týmto spôsobom je spoplatnené sumou 1,50 Eur, o dojdení tovaru na výdajné miesto je zákazník informovaný sms správou a e-mailom.

Objednaný tovar český zákazník platí vopred buď v Českých korunách platbou kreditnej karty, alebo zaslaním sumy na náš slovenský účet (v tomto prípade sa ale informujte u svojej banky v ČR aký poplatok vám strhnú za prevod, môže to byť vysoká suma, preto radšej zaplaťte kreditkou - táto služba nie je spoplatnená!)

Zoznam odberných miest nájdete tu.


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV